Mahsun Kırmızıgül sitem etti: Çok yüksek rakamlar veriyorlar

Sahne öncesinde gazeteciler ile sohbet etme fırsatı bulan Kırmızıgül, “Annem ile bayramlaştım ilk gün. Biraz onunla zaman geçirdim. Üzgünüm ama beni tanımıyor. Bayram iyi geçiyor ama benim aklım hala geçen sene gittiğim deprem bölgesinde. Hala kalbim orada.” dedi. Ardından annesinin rahatsızlığından cümlelerine devam eden Mahsun Kırmızıgül, “Anne hayattaki en önemli şeydir. Dün uzun bir süre yanında kaldım. O cevval kadının beni tanımaması beni çok üzdü, Allah herkese sağlık sıhhat versin.” diyerek üzüntüsünü paylaştı.

Geçtiğimiz aylarda planladığı bir dizi projesini erteleyen Mahsun Kırmızıgül,“Ben bu dizinin kamera arkasında olacağım. Halil Ergün ve Meltem Cumbul başrollerimiz olacak. Halil Bey ve Meltem Cumbul’u kolay kolay parayla ikna edemezsiniz. Bazı yapımcılar onlara teklifler sunuyorlarmış, çok yüksek rakamlar veriyorlarmış. Bunlar önemli sanatçılar. Bizim sektör biraz y*vşak bir sektör. Ben böyle bir hata yapmazdım. O insana senaryo gönderiyorsun ama ayıp. Arada sırada da böyle y*vşak insanlar çıkıyor. Ne yapalım arkadaşlar?” diyerek sitemde bulundu.

Son dönemin en başarılı projesi olan “İnci Taneleri” dizisinin yazarı ve aynı zamanda oyuncusu Yılmaz Erdoğan’dan da bahseden Mahsun Kırmızıgül, “Yılmaz Ağabey’i ben çok severim. Camiasına önemli hizmetler veren bir insan.” dedi. Geçtiğimiz günlerde ise “İnci Taneleri” dizisinde kullanılan “Hırka” şarkısı hakkında da konuşan Kırmızıgül, “Benim bütün şarkılarım onun. İstediği zaman istediği şarkıyı kullanabilir. İzin istemesine bile gerek yok.” dedi.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x